اخبار استان

همکاری پر رنگ حفاظت محیط زیست استان اردبیل و نیروی انتظامی

همزمان با هفته نیروی انتظامی، مدیر کل حفاظت محیط زیست اردبیل و جمعی از پرسنل محیط زیست استان با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کردند و بر همکاری طرفین تاکید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست اردبیل، در این دیدار که با هدف تبریک هفته نیروی انتظامی و قدردانی از زحمات پرسنل نیروی انتظامی، برگزار شد، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل با تبریک هفته نیروی انتظامی از زحمات و تلاشهای پرسنل خدوم نیروی انتظامی در راستای در برخورد با متخلفین  زیست محیطی و و شکار و صید، تشکر نمود.
دکتر سعید شهند در ادامه دیدار خاطر نشان کرد: یگان حفاظت محیط زیست نیز جزئی از پلیس پیشگیری استان می باشد و قطعاً محیط بانان عزیز نیز برای حفاظت از محیط زیست از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و شاهد این تلاش و جانفشانی، تقدیم شهدایی در راه صیانت از محیط زیست و منابع طبیعی کشور است.
در ادامه این دیدار سردار هوشنگ حسینی فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: اعتقاد و تلاش ما در نیروی انتظامی بر حفاظت از محیط زیست است و ما به عنوان نیروی انتظامی در هر زمینه آمادگی داریم تا در کنار محیط بانان، حافظ طبیعت باشیم و در مقابل سودجویان و کسانی که به محیط زیست تعرض می ورزند برابر ضوابط و مقررات، برخورد قانونی داشته باشیم .

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1399 سال جهش تولید