اخبار استان

قدردانی مدیرکل حفاظت محیط زیست اردبیل از مقامات قضایی شهرستان نمین

همزمان با گرامی داشت هفته قوه قضائیه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل با رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نمین دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست اردبیل؛ سعید شهند در این دیدار ضمن گرامی داشت هفته قوه قضائیه و تبریک این هفته با اشاره به حساسیت موضوع محیط زیست از مساعدت های دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نمین و جدیت قضات در حمایت از مجموعه محیط زیست شهرستان نمین با اهدای لوح، قدردانی کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل با اشاره به استقرار شهرک صنعتی شماره 2 و مجموعه واحدهای صنعتی در شهرستان نمین گفت: پایش و نظارت زیست محیطی بر واحدهای تولیدی و صنعتی بمنظور جلوگیری از ایجاد آلودگی احتمالی آنها حائز اهمیت بوده  و کنترل آلایندگی آنها بطور مستمر صورت می گیرد.

رئیس دادگستری نمین نیز با اشاره به اهمیت و حساسیت حفاظت از محیط زیست بر ضرورت توجه بیشتر به مسائل زیست محیطی شهرستان نمین از جمله کنترل آلودگی های زیست محیطی تاکید نمود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نمین نیز بر حساسیت موضوع محیط زیست تاکید کرد و از حمايت و توجه دادستانی جهت برخورد با متخلفان و رسیدگی به پرونده های زیست محیطی خبر داد.


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1399 سال جهش تولید