اخبار استان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با دادستان اردبیل

صبح امروز مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضائیه با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان دیدار و از همراهی مجموعه قضائی استان در حوزه حفاظت محیط زیست قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست اردبیل، سعید شهند در این دیدار ضمن تقدیر از همدلی و وفاق مجموعه قضایی با حفاظت محیط زیست افزود: همراهی قوه قضائیه در احقاق حقوق زیستمندان، اهرمی قابل اتکاء و ارزشمند برای متولیان محیط زیست به شمار می رود.

وی گفت: خوشبختانه استان اردبیل دارای تنوع زیستی متفاوت و گونه‌های جانوری ارزشمندی است که این مهم با تلاش شبانه روزی محیط بانان این استان و همکاری دستگاه قضایی حاصل شده است.

شهند ضمن تشکر از دستگاه قضایی استان گفت: خوشبختانه با همکاری دستگاه‌ه قضایی استان توانسته ایم در راستای حفاظت و صیانت از محیط زیست اقدامات مناسبی داشته باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه منفعت عمومی در همه حوزه های توسعه ای باید مد نظر قرار گیرد افزود: همکاری حفاظت محیط زیست و دستگاه قضایی می‌تواند در پیشگیری از تخریب محیط زیست و جلوگیری از وقوع جرایم زیست محیطی بسیار مؤثر باشد.

طباطبائی با اشاره به اینکه باید به محیط زندگی مردم و محیط زیست استان حساسیت نشان دهیم بیان کرد: ترویج فرهنگ زیست محیطی به شهروندان در رابطه با محیط زیست و خطرات ناشی از آلودگی محیط زیست، باید یکی از برنامه‌های اصلی مسئولان محیط زیست باشد.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1399 سال جهش تولید