اخبار استان

به مناسبت روز عصای سفید از روشندل اداره کل حفاظت محیط زیست اردبیل تجلیل شد

به مناسبت روز عصای سفید از روشندل اداره کل حفاظت محیط زیست اردبیل تجلیل شد

به مناسبت روز عصای سفید، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل از روشندل این اداره کل با اهداء لوح تقدیر و هدیه قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل  حفاظت محیط زیست استان اردبیل، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل ضمن گرامیداشت  23 مهرماه روز عصای سفید، روز جهانی نابینایان را به همکار روشندل اداره کل داود کریمی تبریک گفت و با اهداء لوح تقدیر از این همکار دلجویی نمود.

 متن پیام لوح تقدیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل به مناسبت این روز بدین شرح می باشد:

همکار گرامی، شما به یقین تپیدن قلب زندگی و زدن نبض طبیعت را با درک قوی احساس می کنید و در زلال شعور و صفای فطرت خدایی، جلال و جمالِ خداوند جان آفرین را می نگرید و با چشم لا مسه خود با همه کس و همه چیز سخن می گویید و حتی با تعمّق در گردش حکیمانه چرخ روزگار، به میهمانی همه نشانه های خلقت می روید و با بهره گیری از سرچشمه زلال معارف و وظیفه شناسی و تخصّص و تجربه در حوزه کاری خود، قدرت و نعمت الهی را به تماشای تامّل و تفکر همکاران دعوت می نمایید.

بدینوسیله فرا رسیدن بیست وسوم مهرماه روز جهانی " عصای سفید " روز گرامی داشت روشندلان را تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات ارزنده و تلاشهای دلسوزانه جنابعالی، تقدیر و تشکر می نماید.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1399 سال جهش تولید