.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 1cf064c
 • آموزش زیست محیطی زنان شهری در اردبیل
  کارشناسان آموزش اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل با حضور در موسسه خیریه ندای مهر باران نسبت به آموزش زیست‎محیطی زنان و بانوان مراجعه کننده به خیریه اقدام نمودند.
 • 1398/4/18 سه‌شنبه2019-07-09T12:08:33+04:30.
 •  به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان اردبیل، رئیس داره حفاظت محیط زیست شهرستان ادربیل گفت: کارشناسان آموزش اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل با حضور در موسسه خیریه ندای مهر باران نسبت به آموزش زیست‎محیطی زنان و بانوان مراجعه کننده به خیریه اقدام نمودند. ارائه راهکارهای عملی در زمینه کاهش میزان تولید زباله در منزل و محل کار، آموزش تفکیک زباله در مبدا و جداسازی زباله‎های قابل بازیافت و تحویل آن به مراکز مجاز، از جمله آموزشهای مراجعه کنندگان بود.

  رامین جمشیدی افزود: استفاده از کیسه‎های پارچه‎ای و زنبیل در خرید مایحتاج روزانه و خودداری از استفاده کیسه‎های نایلونی و پلاستیکی، عدم استفاده از ظروف یکبار مصرف در میهمانیها و مراسمات و یادآوری مضرات و خطرات بهداشتی ظروف مذکور از موضوعات اصلی و مورد تاکید بود.

  جمشیدی در ادامه اظهار داشت: خودداری از آلودگی منابع طبیعی و آب و خاک با زباله‌های پراکنده شده در طبیعت و پاکسازی محیط طبیعی و مناطق گردشگری پس از اتمام گردش و تفریح و انتقال زباله‎های تولیدی به سطل‌های زباله شهری از دیگر موارد آموزش داده شده در این جلسات آموزشی بود.

  وی اشاه کرد: در این نشست صمیمی همزمان سوالاتی نیز از سوی شرکت کنندگان مطرح گردید و دغدغه‌ها و نقطه نظرات خود را بیان ‎داشتند.

  لازم به ذکر است بانوان و زنان خانه‎دار به عنوان رکن اصلی و محور تصمیم‌گیریهای خانواده می‎توانند نقش موثری در مدیریت پسماند خانگی و دفع صحیح و تفکیک زباله‌های قابل بازیافت داشته و از این طریق به اقتصاد خانواده یاری رسانند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ