.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 366ca94
 • پروژه‌های تحقیقاتی و آموزشی در حوزه محیط زیست در اردبیل اجرا می‌شود
  مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست استان اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت‌های موجود پروژه‌های تحقیقاتی و آموزشی در حوزه محیط زیست در سطح استان اردبیل تدوین و اجرا می‌شود.
 • 1397/12/4 شنبه2019-02-23T09:16:45+03:30.
 • به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد خداپرست پیش از ظهر امروز در جلسه امضای تفاهم‌نامه همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل اظهار داشت: با عقد این تفاهم‌نامه به دنبال توسعه خدمات مطالعاتی، فعالیت‌های زیست‌محیطی و استفاده حداکثر از ظرفیت‌های کانون هستیم و ایجاد ارتباط مؤثر بین اداره کل حفاظت محیط‌ زیست  و کانون در اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و آموزشی از اهداف و زمینه‌های امضای این تفاهم‌نامه همکاری است.

  وی با بیان اینکه رویکرد اداره کل حفاظت محیط‌ زیست، تقویت ارتباط با تمام دستگاه‌های اجرایی است، افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مراکز مهم و تأثیرگذار در جامعه است و مراکز فرهنگی هنری کانون می‌تواند بستر فعالیت‌های زیست‌محیطی و آموزشی به‌ ویژه در زمینه مدیریت پسماند باشد.

  مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست استان اردبیل ارتقای سطح آگاهی، فرهنگ و اخلاق و سواد کاربردی محیط زیستی در بین کودکان و نوجوانان استان به‌عنوان یک اصل از اصول حقوق شهروندی، افزایش سطح مشارکت کودکان و نوجوانان استان در فعالیت‌های محیط زیستی، تربیت نیروی انسانی متعهد و توانمند نسبت به حفاظت از محیط‌ زیست، برگزاری برنامه‌های مشترک از قبیل اجرای فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و غیره در راستای صیانت از محیط‌ زیست و تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان در راستای انجام فعالیت‌های کاربردی در راستای توجه به حفظ محیط‌ زیست را از اهداف این تفاهم‌نامه عنوان کرد.

  خداپرست گفت: حمایت از تولید محصولات فکری کانون در زمینه محیط‌ زیست، معرفی افتخارآفرینان کانون نظیر نخبگان حوزه‌ زیست‌فناوری و برگزیدگان مسابقات بین‌المللی استان به‌ عنوان سفیران محیط‌زیست، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی برای کارکنان و مربیان  کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری در راستای آموزش مفاهیم و فرهنگ محیط‌ زیست، ارایه محتوای آموزشی در زمینه محیط‌ زیست به‌ منظور درج در نشریات کانون پرورش فکری و تقدیر از کودکان و نوجوان فعال در زمینه حفظ و نگهداری محیط‌ زیست از دیگر زمینه‌های همکاری دوسویه است.

  مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل نیز در این جلسه بیان کرد: این تفاهم‌نامه به‌منظور گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و زیست‌محیطی با استفاده از ظرفیت‌های کانون و حفاظت محیط‌زیست منعقد می‌شود.

  زعفر احدزاده با اشاره به زمینه فعالیت کانون در رشته‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی و علمی تصریح کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در زمینه‌های مختلف آماده همکاری با اداره کل حفاظت محیط‌زیست است.

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ