.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 43fc547
 • مدیرکل محیط زیست اردبیل: توسعه آموزش‌ زیست محیطی کودکان اردبیلی/همیاران پای کار می‌آیند
  اردبیل-مدیرکل محیط زیست استان اردبیل گفت: به منظور توسعه مفاهیم زیست محیطی آموزش‌های مربوط بین گروه‌های سنی کودکان و نوجوانان در استان اردبیل توسعه می‌یابد.
 • 1397/12/8 چهارشنبه2019-02-27T13:31:46+03:30.
 • به گزارش خبرنگار مهر، محمد خداپرست پیش از ظهر چهارشنبه در بازدید از مدارس شهرستان اردبیل گفت: به منظور توسعه آموزش‌های زیست محیطی در گروه سنی کودکان و نوجوانان آموزش‌های خاصی با بهره گیری از اساتید و کارشناسان محیط زیست درنظر گرفته شده که با مشارکت آموزش و پرورش اجرا می شود.

  وی طرح همیاران محیط زیست را یکی از طرح‌های شاخص در افزایش علاقه‌مندی دانش آموزان به موضوع صیانت از محیط زیست دانست و افزود: توسعه آموزش‌های زیست محیطی بین کودکان و نوجوانان به عنوان تقویت کننده پایه‌های آموزشی و افزایش دهنده دغدغه مندی‌های لازم در این حوزه محسوب می‌شود.

  مدیرکل محیط زیست استان اردبیل آشنایی کلی با مباحث زیست محیطی و قوانین و مقررات مربوط به همراه عدم برخورداری از سابقه محکومیت‌های محیط زیستی را از جمله شرایط لازم برای همکاری در طرح‌ همیاران نام برد.

  خداپرست افزود: مشارکت در طرح همیاران محیط زیست یک نوع همکاری داوطلبانه محسوب شده که در آن شناسایی و معرفی واحدهای آلاینده و مقابله با بحران‌های زیست محیطی و ترویج فرهنگ صیانت از این میراث ارزشمند دنبال می‌شود.

  وی یادآور شد: توجه به آموزش‌های زیست محیطی در تمامی شهرهای استان اردبیل مورد تاکید بوده تا در بعد فرهنگسازی به آنچه که مدنظر قرار داریم دست یابیم.

  مدیرکل محیط زیست استان اردبیل اضافه کرد: حفاظت از محیط زیست نیازمند مشارکت آحاد مردم بوده و بدون همکاری و تعامل مناسب نمی‌توان از محیط زیست امانت داری کرده و آن را به نسل آینده هدیه داد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ