.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 8aa1006
 • در قالب طرح فرهنگی و زیست محیطی؛ ۳۴۰۰ نهال به نام شهدای اردبیلی کاشته می‌شود
  با همکاری چندین دستگاه اجرایی، سه هزار و ۴۰۰ نهال به نام شهدای اردبیلی کاشته خواهد شد.
 • 1397/12/11 شنبه2019-03-02T07:47:56+03:30.
 • به گزارش خبرنگار مهر، با غرس نهال‌هایی مزین به نام مبارک شهدای دفاع مقدس اجرای یکی از طرح‌های بزرگ زیست محیطی و فرهنگی را شاهد خواهیم بود تا علاوه بر افزایش تقویت سرانه فضای سبز استان در توجه به مفاهیم فرهنگی و الگوبرداری از شهدا نیز گام‌های ارزنده‌ای برداشته شود.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در این خصوص در جمع خبرنگاران تصریح کرد: در طرح کاشت سه هزار و ۴۰۰ نهال در استان اردبیل اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل به همراه دستگاه‌هایی همچون شهرداری، محیط زیست، منابع طبیعی، هلال احمر، بنیاد شهید و استانداری مشارکت خواهد کرد.

  آقاخانی افزود: در مرحله نخست این طرح در تلاش خواهیم بود که به نامگذاری نهال‌ها به نام شهدای ورزشکار مبادرت ورزیده و به مرور از اسامی دیگر شهدای سرافراز نیز استفاده شود.

  به گفته وی در ابتدا صد نهال در شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر و خلخال کاشته شده و در روزهای آتی کاشت نهال در دیگر مناطق انجام خواهد شد.

  مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بر ضرورت توجه به برنامه‌های فرهنگی در بین جوانان تاکید کرد و افزود: توجه‌ها به برنامه‌های آموزشی و فرهنگی جوانان نیازمند افزایش بوده و این موضوع با مشارکت تمامی دستگاه‌های اجرایی، خانواده‌ها و رسانه‌ها محقق خواهد شد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ