.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 134f024
 • تمام مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل پاکسازی می‌شود
  رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل گفت: تمام مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل تا پایان سال جاری از انواع پسماند جمع‌آوری می‌شود.
 • 1397/12/11 شنبه2019-03-02T13:00:26+03:30.
 • به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رامین جمشیدی، رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل افزود: پیرو تاکید استاندار اردبیل مبنی بر پاکسازی زباله و نخاله‌های تخلیه شده در حواشی محور‌های مواصلاتی استان و بر اساس زمان‌بندی پاکسازی که توسط فرمانداری تدوین گردیده که شامل زمان و محل در نظر گرفته شده برای عملیات پاکسازی می‌باشد.

  وی تصریح کرد: طی این برنامه مدون، پاکسازی محور‌های مواصلاتی شهرستان اردبیل از تاریخ ۲۱ بهمن ماه شروع و تا آستانه عید نوروز ۲۸ اسفند ماه ادامه می‌یابد و کلیه مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل تا پایان سال جاری از انواع پسماند جمع‌آوری میشود.

  رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل تاکید کرد: اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل ضمن استقبال از اجرای این برنامه و در راستای وظایف قانونی مصرح در قانون مدیریت پسماند و هماهنگی کامل با سایر نهاد‌ها با تمام توان در پیشبرد این برنامه در سطح شهرستان همکاری و همراهی نموده و ضمن برقراری گشت‌های پایش، نظارت لازم بر عملیات پاکسازی را انجام داده و گزارش اقدامات به عمل آمده توسط نیرو‌های اجرایی را به صورت مستمر در اختیار مسئولان امر قرار می‌دهد.

  جمشیدی افزود: اولین مرحله از برنامه زمانبندی جهت پاکسازی جاده‌ها اجرا گردید و عوامل شهرداری و راهداری نسبت به جمع‌آوری زباله و نخاله حاشیه جاده محور‌های مواصلاتی استان اقدام نمودند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ