.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 134f024
 • تمام مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل پاکسازی می‌شود
  رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل گفت: تمام مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل تا پایان سال جاری از انواع پسماند جمع‌آوری می‌شود.
 • 1397/12/11 شنبه2019-03-02T13:00:26+03:30.
 • به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رامین جمشیدی، رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل افزود: پیرو تاکید استاندار اردبیل مبنی بر پاکسازی زباله و نخاله‌های تخلیه شده در حواشی محور‌های مواصلاتی استان و بر اساس زمان‌بندی پاکسازی که توسط فرمانداری تدوین گردیده که شامل زمان و محل در نظر گرفته شده برای عملیات پاکسازی می‌باشد.

  وی تصریح کرد: طی این برنامه مدون، پاکسازی محور‌های مواصلاتی شهرستان اردبیل از تاریخ ۲۱ بهمن ماه شروع و تا آستانه عید نوروز ۲۸ اسفند ماه ادامه می‌یابد و کلیه مسیر‌های منتهی به شهر اردبیل تا پایان سال جاری از انواع پسماند جمع‌آوری میشود.

  رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل تاکید کرد: اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل ضمن استقبال از اجرای این برنامه و در راستای وظایف قانونی مصرح در قانون مدیریت پسماند و هماهنگی کامل با سایر نهاد‌ها با تمام توان در پیشبرد این برنامه در سطح شهرستان همکاری و همراهی نموده و ضمن برقراری گشت‌های پایش، نظارت لازم بر عملیات پاکسازی را انجام داده و گزارش اقدامات به عمل آمده توسط نیرو‌های اجرایی را به صورت مستمر در اختیار مسئولان امر قرار می‌دهد.

  جمشیدی افزود: اولین مرحله از برنامه زمانبندی جهت پاکسازی جاده‌ها اجرا گردید و عوامل شهرداری و راهداری نسبت به جمع‌آوری زباله و نخاله حاشیه جاده محور‌های مواصلاتی استان اقدام نمودند.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ