.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 59b1470
 • آموزش مفاهیم زیست محیطی پررنگ می‌شود
  مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان اردبیل گفت: با بهره‌گیری از فرصت میزبانی اردبیل از لیگ ملت‌های والیبال جهان توجه به آموزش مفاهیم زیست محیطی در این دوره از مسابقات در اولویت قرار خواهد گرفت.
 • 1398/3/1 چهارشنبه2019-05-22T08:19:20+04:30.
 • به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمد خداپرست ظهر امروز در کمیته فرهنگی و داوطلبان ستاد برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان اظهار کرد: با توجه به اهمیت صیانت از محیط‌زیست و فراگیرسازی این فرهنگ در بین اقشار مختلف جامعه بهره‌گیری از هرگونه فرصتی برای دستیابی به اهداف زیست‌محیطی مورد تاکید است.

  به گفته وی در تلاش خواهیم بود تا در خلال برگزاری این دوره از مسابقات که از بازخورد بسیار وسیعی در سطح جهان نیز برخوردار است، پیام‌ها و مفاهیم مهم زیست محیطی در قالب بنر‌هایی در محل برگزاری مسابقات نصب شود.

  مدیرکل حفاظت از محیط‌زیست استان اردبیل به پاکسازی محور‌های مواصلاتی استان پیش از برگزاری این رویداد مهم جهانی نیز اشاره کرد و یادآور شد: با بهره‌گیری از ظرفیت سمن‌ها در حوزه زیست محیطی و عموم علاقه‌مندان پاکسازی محیط از زباله‌ انجام خواهد شد.

  خداپرست یادآور شد: پیش از این در برگزاری سایر رویداد‌های مهم ورزشی در اردبیل شاهد مشارکت مناسب سمن‌ها و بهره‌مندی از ظرفیت این مجموعه‌ها بودیم که از بازخورد مناسبی نیز برخوردار بود.

  وی از اعلام آمادگی سازمان محیط زیست برای فراهم آوردن مقدمات بازدید ورزشکاران و تماشاگران خارجی حاضر در لیگ والیبال ملت‌های جهان برای حضور در موزه تاریخ طبیعی استان و دریاچه نئور خبر داد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ