.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محیط زیست در آیینه رسانه
 • کد خبر: 1100452
 • پسماندهای روستاهای اردبیل ساماندهی می‌شود
  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: اجرای طرح مدیریت پسماندهای روستایی در مناطق مختلف این استان در دستور کار قرار گرفته و برای اجرایی شدن آن تلاش می‌شود.
 • 1398/3/7 سه‌شنبه2019-05-28T10:00:18+04:30.
 • به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مسعود امامی یگانه ظهر امروز در نشستی با فرماندار خلخال اظهار کرد: علاوه بر تسریع در اجرای طرح‌های پسماندهای شهری، مدیریت پسماندهای روستایی نیز حایز اهمیت است که با آموزش دهیاران و همکاری سازمان‌های مربوطه، این طرح اجرایی خواهد شد.

  وی افزود: شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان موظفند در جهت مدیریت بهینه پسماند در سال ۹۸، برنامه‌های پیشنهادی خود را ارایه کنند تا برای این طرح‌ها تامین اعتبار صورت گیرد.

  سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بیان کرد: علاوه بر شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، همه دستگاه‌های ذی‌ربط عضو کارگروه مدیریت پسماند مرکز و شهرستان‌های استان نیز باید پیشنهادها و طرح‌های خود را در قالب برنامه جامع ارائه دهند.

  وی  تشریح کرد: امحاء و دفن پسماندهای کشاورزی، ساختمانی، شیمیایی و پزشکی، سازوکار و روش‌های مختلفی دارند که مطالعه و مکان‌یابی کارشناسی آنها در این برهه بسیار مهم است.

  امامی یگانه بیان کرد: طرح‌های مطالعات و مکان‌یابی سایت‌های دفن زباله در برخی شهرها به پایان رسیده و در سایر شهرهای استان نیز انجام خواهد شد.

  وی گفت: در راستای اجرای طرح مدیریت پسماند در سطح مناطق مختلف استان و دستیابی به اهداف طرح از همه شرکت‌های دانش‌بنیان و توانمند، برای سرمایه‌گذاری در این حوزه حمایت می‌کنیم.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ