.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 7e1b54c
 • فرهنگ‌سازی برای حفظ محیط زیست جزئی از فرهنگ عمومی است
 • 1398/3/27 دوشنبه2019-06-17T13:34:45+04:30.
 • رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین شهر به مناسبت گرامی داشت هفته محیط زیست در برنامه پاکسازی مسیر آبهای گرم شابیل و قوتورسوئی گفت: فرهنگ‌سازی برای حفظ محیط زیست جزئی از فرهنگ عمومی است.

  به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان اردبیل: رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین شهر گفت: همزمان با روز جهانی محیط ‌زیست، برنامه پاکسازی مسیر آب های گرم شابیل و قوتورسوئی از وجود زباله با همت کارکنان اداره حفاظت محیط زیست مشگین شهر، با هدف فرهنگ سازی حفظ محیط زیست و با شعار "کاهش آلایندها و  پسماند؛ آسمان آبی، زمین سبز" انجام شد.

   یوسف محمدی افزود: شعار هفته جهانی محیط زیست بر موضوع پسماند تاکید دارد و پسماند، به ویژه بحث پلاستیک در طبیعت بسیار جدی شده و اکنون حجم زیاد پلاستیک در رودخانه و زمین های کشاورزی نگرانی هایی را به همراه داشته است.

   محمدی خاطر نشان کرد: رهاسازی پلاستیک در محیط طبیعی علاوه بر اینکه چهره زیبای طبیعت را زشت می‌کند آثار تخریبی فراوانی هم برای محیط زیست دارد که در این زمینه نیاز به مشارکت تمام اقشار جامعه در مدیریت پسماند و فرهنگ‌سازی آن است.

  شایان ذکر است قوتورسوئی یکی از مشهورترین آبهای گرم استان اردبیل، واقع در شهرستان مشگین‌شهر و دامنه سرسبز سبلان جزو زیستگاههای مهم از لحاظ تنوع گیاهی و جانوری است.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ