.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: a16f232
 • مدیریت پسماند شهرستان مشگین شهر به موازات توسعه گردشگری
 • 1398/3/27 دوشنبه2019-06-17T13:45:53+04:30.
 • فرماندار مشگین شهر بمناسبت گرامی داشت هفته محیط زیست، در دیدار رئیس و کارکنان حفاظت محیط زیست شهرستان گفت: مدیریت پسماند مناطق به موازات توسعه گردشگری شهرستان مشگین شهر از اولویت های اصلی است.

  به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان اردبیل: فرماندار مشگین شهر در دیدار رئیس و کارکنان حفاظت محیط زیست شهرستان، بمناسبت گرامی داشت هفته محیط زیست ضمن تبریک هفته محیط زیست از زحمات فعالان این عرصه قدردانی کرد.

  اکبر صمدی با اشاره به تنوع و گستردگی وظایف اداره حفاظت محیط زیست، چه در بعد محیط طبیعی و چه از لحاظ محیط انسانی گفت: نیاز به مدیریت پسماند مناطق به موازات توسعه گردشگری شهرستان از اولویت های اصلی است.

  در این دیدار رئیس اداره حفاظت محیط زیست مشگین شهر نیز ضمن برشمردن مسائل و مشکلات محیط زیست شهرستان گزارشی از عملکرد این اداره ارائه نمود.

  یوسف محمدی بر حفظ منابع زیست محیطی برای نسل های آینده تاکید نمود و تصریح کرد: دقت عمل بسیاری در صدور مجوزهای زیست محیطی واحدهای صنعتی و خدماتی انجام می گیرد.

  در پایان این دیدار با درخواست رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مشگین شهر، بازدید مشترکی به همراه فرماندار، معاون فرماندار و شهردار مشگین شهر از سایت دفن زباله مشگین شهر صورت گرفت و فرماندار مشگین شهر دستورات لازم را مبنی بر ساماندهی و فنس کشی محل دفن زباله صادر نمود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ