.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 9a5c5d6
 • 18 اسفند پاکسازی سراسری مسیرها در استان اردبیل
  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: تمام مسیر‌های منتهی به شهرها در استان اردبیل پاکسازی می شود.
 • 1397/12/16 پنجشنبه2019-03-07T12:04:52+03:30.
 • به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست اردبیل، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل افزود: پیرو تاکیدات استاندار محترم اردبیل مبنی بر اولویت حل معضل زباله در استان و پاکسازی زباله و نخاله‌های تخلیه شده در حواشی محور‌های مواصلاتی و مناطق گردشگری و طبیعی و تصویب موضوع در کارگروه مدیریت پسماند استان، بر اساس زمان‌بندی پاکسازی که توسط فرمانداری های سطح شهرستان تدوین گردیده محورهای مواصلاتی در کلیه شهرهای استان پاکسازی می شود.

  محمد خداپرست تصریح کرد: پاکسازی محور‌های مواصلاتی شهرهای استان اردبیل از تاریخ ۲۱ بهمن ماه شروع و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه می‌یابد و کلیه مسیر‌های منتهی به شهر ها و محلهای گردشگری و مناطق تحت مدیریت حفاظت محیط زیست از انواع پسماند جمع‌آوری می شود.

  دبیر کارگروه مدیریت پسماند تاکید کرد: اجرای این برنامه در راستای وظایف قانونی مصرح در قانون مدیریت پسماند و هماهنگی کامل با سایر نهاد‌ها با تمام توان در سطح استان با همکاری و همراهی ارگانهای مرتبط برگزار و ضمن برقراری گشت‌های پایش، نظارت لازم بر عملیات پاکسازی نیز انجام خواهد شد.

  خداپرست افزود: اولین مرحله از برنامه زمانبندی جهت پاکسازی جاده‌ها در تمامی شهرهای سطح استان آغاز گردیده و نسبت به جمع‌آوری زباله و نخاله حاشیه جاده محور‌های مواصلاتی استان اقدام می شود.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ