.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: b970814
 • پاکسازی جاده ها و مناطق گردشگری شهرستان بیله سوار
  حاشیه جاده ها، محورها و مناطق گردشگری شهرستان بیله سوار پاکسازی شد.
 • 1397/12/20 دوشنبه2019-03-11T14:18:03+03:30.
 • در راستای اجرای برنامه های مدون پاکسازی محیط زیست شهرستان بیله سوار، برنامه پاکسازی حاشیه جاده ها، محورها و مناطق گردشگری شهرستان بیله سوار با حضور فرماندار، بخشداران و دهیاران تابعه شهرستان ، شهرداران بیله سوار و جعفرآباد، رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست بیله سوار، سایر ادارات و همچنین دوستداران محیط زیست برگزارشد.

  رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار در این خصوص اظهار داشت؛ در سالجاری علاوه بر برگزاری منظم جلسات کارگروه مدیریت پسماند شهرستان و همچنین برگزاری کمیته های تخصصی پسماند کشاورزی و پزشکی ، برای نخستین بار کارگروهی با عنوان پاکسازی حاشیه جاده ها، محورها و مناطق گردشگری شهرستان تشکیل گردیده است. 

  بهنام برزگر افزود: در قالب این کارگروه تعداد 12 مورد پاکسازی سراسری و چندین مورد پاکسازی شهری و روستایی با هدف تنظیف و سالم سازی محیط زیست شهرستان بیله سوار از ابتدای سالجاری تاکنون در این شهرستان صورت گرفته است.

   وی اضافه نمود: با توجه به برگزاری برنامه های متعدد در خصوص پاکسازی زباله ها و پسماندها، وضعیت زیست محیطی زباله ها و پسماندهای حاشیه جاده ها و محورهای مواصلاتی سطح شهرستان رو به بهبودی می باشد.

   وی اظهار امیدواری کرد: در سال آتی نیز همانند سالجاری اقدامات و برنامه های متعددی در راستای پاکسازی و تنظیف محیط زیست شهرستان بیله سوار در قالب کارگروه فوق تدوین شده و اجرا خواهد گردید.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ