.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 37f1a3e
 • اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان برگزار شد.
  اولین جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان در سالجاری به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.
 • 1398/3/9 پنجشنبه2019-05-30T08:30:03+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست اردبیل؛ در این جلسه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری بر لزوم تسریع در روند اجرایی احداث محلهای دفن پسماند شهرهای استان تاکید کرد و افزود: در سالجاری تمامی شهرداری ها، دهیاری ها و دستگاههای اجرایی عضو کارگروه می بایست طرحها و پیشنهادهای خود را به دبیرخانه ارائه دهند.

  امامی یگانه تشریح کرد: در راستای اجرای برنامه های مدیریت پسماند شهرهای استان از همه شرکتهای دانش بنیان و توانمند جهت سرمایه گذاری در این حوزه حمایت می کنیم.

  در ادامه این جلسه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل نیز در خصوص اقدامات انجام شده در سال 97 و همچنین در خصوص برنامه ها و موضوعات اولویت دار برای سالجاری توضیحاتی را ارائه نمود.

  محمد خداپرست افزود: در سال 98 برنامه های تفکیک از مبداء، اجرای طرح جامع مدیریت پسماند شهری اردبیل، ساماندهی محل های دفن پسماند شهرهای استان، ساماندهی محل های دفن پسماند روستایی استان، مشکلات مربوط به تخلیه فضولات دامی به حریم رودخانه ها، مدیریت نخاله های ساختمانی و مدیریت پسماندهای کشاورزی و بیمارستانی جزو برنامه های اولویت دارکارگروه مدیریت پسماند استان خواهد بود.

  وی در ادامه خواستار تسریع در روند اجرایی احداث محل دفن جدید پسماند شهرهای خلخال و سرعین شد

   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ