.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 564fffb
 • خطیب جمعه اردبیل: شهروندان با طبیعت مدارا کنند.
 • 1398/3/19 يكشنبه2019-06-09T10:04:44+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل؛ خطیب نماز جمعه اردبیل همزمان با گرامی داشت هفته محیط زیست گفت: از تمام اهالی می‌خواهیم با طبیعت مدارا کنند و خواستار توجه گردشگران و مردم محلی به امر نظافت و پاکیزگی محیط زیست و تفرجگاه های استان شد.

  آیت الله سیدحسن عاملی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اردبیل، مردم حاضر در دامن طبیعت را به پاکسازی زباله و حداقل بازگردان زباله تولیدی خود از دامن طبیعت دعوت کرد و گفت: حتما با خود کیسه پلاستیکی همراه داشته باشند و تمام زباله‌های خود و بلکه دیگران را جمع‌آوری کنند و در این خصوص بلوغ فرهنگ، فهم و مدنیت بزرگ خود و احساس های جمعی را به نمایش بگذارند.

  وی یاد آور شد: مقام معظم رهبری فرمودند «شیوه‌هاى ناصحیح و غیرعادلانه در تعامل با طبیعت و آلوده ساختن محیط زیست در کشورمان نشان‌دهنده فقدان آگاهی‌هاى زیست محیطى و ضعف‌ ساز و کارهاى قانونى در صیانت از محیط زیست و جلوگیرى از آلوده ساختن آن است. براى از بین بردن این نقیصه‌ى بزرگ و اساسى باید آگاهى افراد نسبت به مسائل زیست محیطى افزایش یابد و مدیریت‌هاى کلان در ایجاد ساختار مناسب همراه با الزامات قانونى براى رعایت حقوق عمومى تلاش کنند و انگیزه‌ها و حساسیت‌ها را براى مقابله با آلاینده‌ها بالا ببرند».


   
  امتیاز دهی
   
   

  نظر شما
  نام
  پست الكترونيک
  وب سایت
  متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
  نظر
  بيشتر
  نسخه قابل چاپ